Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

z blond na tmavou

(andlovely, 9. 5. 2010 10:29)

Dobrý den,
moc nechápu, že chcete mít odstín jako J. Aniston a kupujete si hnědou, ona má více odstínů blonďaté na vlasech. Když se obarvíte na hnědo, záleží jestli přelivem nebo barvou, ale výsledek bude podobný, po nějaké době se vám hnědá z blond melírů vymyje a budete mít odrost, takže opravdu flekatá budete, od hlavy budete mít vlastní vlasy, pak 10 cm hnědé barvy a zbytek vybledlé hnědé, takže vám pak nezbyde nic jiného, než se často dobarvovat.

Re: z blond na tmavou

(SiSpo, 9. 2. 2020 8:56)

Máte pravdu, pořád se přebarvuju. Je to děs, co jsem si to jen proved

reneval

(martina, 15. 5. 2014 13:09)

ja radím ze je dobé užívat reneval neo. obsahuje potrebne vitaminy a vse pro komplexní peci o vlasy

barvení vlasů

(jarka, 2. 10. 2012 8:58)

Dobrý den,
kolegyně tvrdí,že když jsem blond a budu si delší čas barvit vlasy na černo,tak ty vlsy vyšlou dignál ke kořínkům a ty vlasy časem budou černé sani od sebe.

Re: barvení vlasů

(andlovely, 2. 10. 2012 16:22)

větší kravinu jsem neslyšela! :) ale pobaví to. Vlasy sami o sobě barvu v dospělosti nemění, až se ztrátou pigmentu ve stáří šedivý. Když teda nepočítám, že u moře vám trochu vyblednou nebo přírodní blondýnky po porodu lehce ztmavnou, tak si vlasy drží stále stejný pigment podle genetiky. Ale jestli máte zájem vyzkoušet tvrzení Vaši známé, klidně se můžete roky barvit na černo. :)

Re: Re: barvení vlasů

(jarka, 4. 10. 2012 7:16)

Moc děkuji za odpověď.Moje reakce byla stejná.Kam na to ty lidi chodí to je záhada.:)

Vpřed brunetkám

(Sandra, 22. 8. 2011 9:39)

V menu kde se nachází blondománie...tak článek je pěkná kravina!!!
Blondýny vůbec nevedou oproti brunetkám.A navíc i z mužské strany
zvítězily brunetky.Blondýny vypadají lacině,vyblitě a dává si to kde kdo.
černé odrosty u hlavy....fuj pěkný humus.Sama jsem měla blondatou a pak
jsem sama zjistlia,že brunetky jsou daleko více sexy,hezčí vypadají takové zdravé.A co se týče chlapů sami řekly že se jim daleko líbí brunetky že blondýny berou jako lehčí holky...takže holky neblbněte pokavad nejste přirozená blondýnka a nedělejte ze sebe lehlou děvu,ale zůstante tou záhadnou krásnou brunetkou:)

Re: Vpřed brunetkám

(Wets, 22. 10. 2011 23:23)

Souhlasím. Ten článek mě dá se říct až skoro vytočil.

Re: černá versus blond

(Katka, 14. 1. 2012 13:35)

Názor Sandry je hrozně jednostranný.Podle mě jsme každý jiný a každému sluší něco jiného.Spousta žen si nemůže tmavé barvy dovolit,některým tmavé odstíny sluší,ale jiné vypadají v tmavých barvách strhaně,unaveně,o pár let starší.Náhodou se dá udělat krásná blond barva.Samozřejmě se musí přihlížet k mnoha parametrům nositelky blond barvy,je důležité vybrat správný odstín blond barvy,výběr je velký,ale každopádně je nejlepší řešení to nechat na šikovné kadeřnici.Lacině vypadají barvy které jsou žluté, vyšisované,s viditelnými odrosty,je to otázka toho jak se nositelka blond barvy o své vlásky stará.Zrovna tak nevypadají hezky světlejší odrosty u tmavých odstínů.Jsem kadeřnice a vím o čem mluvím.Navíc jsem typ, který si zrovna nemůže dovolit tmavou i když se mi na mnohých ženách moc líbí.Prostě je důležité podpořit barvou přirozený typ ženy, nepředělávat přírodní světlý typ ženy na tmavovlásku a naopak, to pak vypadá hrozně. Každá žena může být krásná ať je to černovláska,hnědovláska,zrzka či blondýnka.A jak píše Sandra že černovlásky jsou žádanější atd není to pravda,naštěstí to příroda zařídila tak, že každého přitahuje něco jiného... jak se říká každé zboží má svého kupce :)

odbarveni a barveni

(sarka, 14. 4. 2011 14:51)

dobry den chtela bych se zeptat,mam tmave vlasy konce az do cerna a chtela bych je zesvetlit na takovou svetle hnedou myslite ze by to nejak slo??kdyz si delam melir tak musim odbarvovat tak 12%melirem a to tak na trikrat aby to nemelo zlutou barvu...prosim o radu

barvení a zesvětlení

(Monča, 10. 2. 2011 14:20)

Dobrý den, mám dlouho barvené vlasy tmavě plavou barvou od Palette a teď bych je chtěla zesvětlit na svoji původní světlince hnědou. Nic mi na to nechytá, jen místy a vypadá to hrozně. Poradí mi někdo?

Z blond na tmavou

(Jarka, 12. 4. 2010 13:28)

Dobrý den,
mám hustý blond melír a nyní už odrost 10cm. Moje vlasy jsou středně plavé. Chtěla bych barvu jakou má J. Aniston z tv pořadu Přátelé. Nevím jak se obarvit, abych neměla fleky a abych nechytila dozelena. Koupila jsem si světle hnědou od platka a říkala jsem si že tím potřu všechny vlasy, ale mám strach abych nebyla flekatá a moc tmavá. Prosím o radu. Do salonu jít nechci, jelikož jsem nikdy nebyla spokojená.